Trwa wczytywanie produktów

25 lat doświadczenia
25 lat doświadczenia

Łączy nas przekonanie, że historia firmy, indywidualne podejście do klienta, terminowość i szybka wysyłka są solidnymi fundamentami i warunkiem zaufania wśród naszych klientów.

Drukarnia Sprint Graf prowadzi działalność ponad 25 lat. W naszych halach produkcyjnych w Gdańsku pracuje ponad 200 pracowników. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, w skład którego wchodzą maszyny nowoczesne i najlepsze na rynku światowym takie jak maszyny Rolanda, Heidelberga, maszyny do hot-stampingu, sztancowania, sklejania, oprawiania, system CTP z laserową naświetlarką płyt.


Nasi pracownicy są doświadczeni i rzetelni w swoich obowiązkach. Tworzymy zgrany team gotowy na wyzwania i realizujący założone plany w 100%. Naszym flagowym produktem są kalendarze. Drukujemy także książki, opakowania
i materiały reklamowe. Cieszymy się od lat zaufaniem klientów z Polski. Mamy też doświadczenie wśród klientów z Europy, a także państw Afryki i Azji. 4 filary naszej drukarni, czyli doświadczenie, terminowość zleceń, szybka wysyłka i indywidualne podejście są gwarancją jakości przy jednocześnie atrakcyjnej cenowo ofercie. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, podmiotami gospodarczymi, międzynarodowymi korporacjami farmaceutycznymi czy firmami kosmetycznymi. Na każdym etapie współpracy nasi klienci mogą liczyć na wsparcie, pomoc i doradztwo.